Loading

چند لحظه ...
کتاب نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات

کتاب نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات

نسخه الکترونیک کتاب نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۲,۷۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات

در دنیای پیشرفته کنونی که یک یک پیش‌بینی‌های چند دهه پیش در مورد عصر فرا‌نوگرایی یا پست‌مدرنیسم با تمام ویژگی‌های خوب و بد آن تحقق یافته یا می‌رود که تحقق یابد، ارتباطات و رسانه‌ها به یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین نهادهای اجتماعی تبدیل شده است. با ارتباطات کارآمد و مؤثر می‌توان به هر چه که منظور نظر است دست یافت و هر چه را که کسی بخواهد به دیگران بقبولاند به راحتی انجام دهد. در این عصر است که غول‌های بزرگ رسانه‌ای پدید آمده و شکل گرفته و زمام تحولات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی جوامع و جهان را در دست گرفته اند. دیگر حتی شعار مارشال مک لوهان در مورد دهکده جهانی آن کارآیی لازم را نداشته و حقیقت بسیار فراتر از آن است. در دهکده جهانی مک لوهان اخبار و اطلاعات پنهان نمی‌ماند ولی در جهان رسانه‌ای امروز اخبار و اطلاعات به گونه‌ای که مطلوب تولیدکننده آن است شکل می‌گیرد. سفید، سیاه می‌گردد و سیاه، سفید، اگر فعال رسانه‌ای بخواهد. با ابراز و امکاناتی که در اختیار پیام‌فرست است هرگونه که بخواهد می‌تواند واقعیت را رقم زند. او به وجود آورنده واقعیت به گونه‌ای که خود می‌خواهد خواهد بود. واقعیت آن چیزی است که از کارگاه رسانه‌ای بیرون می‌آید. با توجه به چنین توانمندی که به صورت بالقوه با رسانه‌هاست، جای آن دارد که فعالان اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی توجه ویژه ای به آن داشته و ساز و کارهای حاکم بر آن را به دقت رصد کرده و مورد عنایت قرار دهند. در چنین شرایطی صرف داشتن نیت خیر و مقصد عالی کافی نیست، بلکه فقط شرط لازم است. زمانی به حد کفایت می‌رسد که رسانه کارساز را نیز در اختیار داشته و از آن به وجه احسن بتوان استفاده نمود.

ادامه...

مشخصات کتاب نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات

بخشی از کتاب نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب نگاه کاربردی به دانش رسانه و ارتباطات

رسانه، مهمترین ابزار واقیت ساز عصر ما غافل نشید از قدرت آن
در ۲ سال پیش توسط صمد هادی ( | )